Saradnja sa FitPass kompanijom

Saradnja sa FitPass kompanijom

fitpass-slider-02

Naša misija je razvoj sporta u najširem smislu te reči. Otvoreni smo za sve vidove sportske saradnje, kako bi našim članovima i Nišlijama stvorili što bolje uslove za trening i razvoj sporta. U to ime, postali smo prvi sa juga Srbije kao FUNKCIONALNI FITNESS partneri kompanije FitPass. Naši članovi nas prepoznaju po konstatnom usavršavanju i sve većoj zajednici.


Legionari Elite Fitness je ostvario saradnju i sa kompanijom FitPass. Reč je o kompaniji čiji klijenti mogu koristiti usluge našeg kluba. Ovom prilikom pozivamo sve korisnike FitPass kartice da nam se pridruže na treningu. Raspored termina možete pogledati na našem sajtu kao i na zvaničnom sajtu kompanije FitPass gde možete naći i naš klub u spisku njihovih Partnera.

Treniraj, takmiči se, budi deo ZAJEDNICE LEGIONARA!

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *