Legionari planinarski tim

Legionari planinarski tim

planinarenje

Od samog nastanka kluba, Nemanja Šutanovac je svojom voljom i pozicijom trenera uticao na to da se oformi planinarska ekipa Legionara, pa je tako izvedeno i par akcija u sopstvenoj režiji. Trem, Crni Kamen, Koritnjak, Sokolov Kamen, Mosor.


Danas naš klub aktivno učestvuje u mnogom planinarskim pohodima širom Srbije i inostranstva, a u saradnji sa Planinarsko-alpinističkim klubom MOSOR i Planinarskim klubom Železničar. Dosta mladih se priključilo ovom sportu i uživanju u prirodi sa zajednicom Legionara.

Legionari Elite Fitness su aktivni učesnici zimskog uspona na Trem I to je prepoznao planinarski klub “Železničar” Niš koji je uručio zahvalnicu našem klubu na ovogodišnjem usponu!
Planinarenje je samo još jedna aktivnost našeg kluba koja oplemenjuje naš rad i mlade ljude I članove našeg kluba. Mnogi članovi su se pronašli u planinarenju i sada su redovni učesnici planinarskih akcija!

Treniraj, takmiči se, planinari, budi deo ZAJEDNICE LEGIONARA!

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *